Оголошення про громадські слухання 23 липня 2018

НОВИНИ 09.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ

про громадські слухання

 

Відповідно до законів України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення», а також згідно розділу 2 Постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» № 866 від 30 червня 2017 року, Товариство з обмеженою відповідальністю «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» (ЄДРПОУ 41344170) виносить на громадське обговорення мешканців с. Кривачинці питання щодо встановлення цін (тарифів), зокрема «зеленого» тарифу на об’єкт: Сонячна електростанція за межами населеного пункту с. Кривачинці Волочиського району Хмельницької області.

Оскільки введення в експлуатацію вказаної сонячної електростанції відбудеться у серпні 2018 року, при розрахунку «зеленого» тарифу буде застосовуватись коефіцієнт «зеленого» тарифу 2,79, як для наземної СЕС, яка була введена в експлуатацію з 01.01.2017 по 31.12.2019, згідно із Законом України «Про альтернативні джерела енергії».

Строк, протягом якого від зацікавлених осіб приймаються зауваження і пропозиції, дорівнює 14 календарних днів, з часу оприлюднення даного повідомлення на сайті Товариства з обмеженою відповідальністю «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» (ЄДРПОУ 41344170).

Після збору всіх зауважень і пропозицій, протягом відведеного строку, Товариством з обмеженою відповідальністю «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» (ЄДРПОУ 41344170) будуть проведені громадські слухання, з приводу встановлення «Зеленого» тарифу на об’єкті: Сонячна електростанція за межами населеного пункту с. Кривачинці Волочиського району Хмельницької області, потужністю 3МВт, які пройдуть із залученням місцевих мешканців с. Кривачинці, органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування

23 липня 2018 року, початок о 12 год 00 хв.

Місце проведення громадських слухань: Хмельницька область, Волочиський район, смт Війтівці, вул. Героїв України , буд. 4 — (будівля Війтовецької селищної ради).

Всіх охочих прийняти участь у громадських обговореннях просимо пройти попередню реєстрацію. З вищезазначеного та по всіх інших питаннях просимо звертатися за телефоном: (063) 211-77-77 та/або електронною поштою: solar.west2017@gmail.com